A barcelonai székhelyű POSIMAT, a palackkezelő rendszerek világelső gyártója újabb innovációt dob a piacra: ez a POSIROBOT. Az OMRON Delta Quattro robotjaival kifejlesztett technológia megoldást kíván nyújtani a változó palackméret és -forma jelentette kihívásokra. Egy olyan megoldás, amely sokoldalú, könnyen kezelhető, rendkívül rugalmas és versenyképes.
A POSIMAT a robotizált palackbontók iránti növekvő keresletre reagálva piacra dobta POSIROBOT palackbontóját, hogy megfeleljen a rendkívül versenyképes és nagy követelményeket támasztó változatos piaci igényeknek, és robotizált megoldást kínáljon a különböző ágazatok, mint a háztartási tisztítószerek (háztartási termékek iparága), kozmetikumok (kozmetikaipar), élelmiszeripar (élelmiszeripar), motorolajipari vállalatok (motorolajipar), gyógyszeripari vállalatok (gyógyszeripar), és általában minden olyan vállalat számára, amelynek szüksége van egy ilyen technológiával működő gépre.
A POSIROBOT robotizált palackbontó előnyei elsősorban a pozicionálás területén mutatkoznak meg, amely egyre kritikusabbá válik, tekintve a palackok változatos kialakítását, az állandó formátumváltást és a finomhangolt kezelés szükségességét.
A palackkezelő gépek világelső gyártója, a POSIMAT, amely több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezik a csomagolási ágazatban, kifejlesztette saját robotizált palackbontóját, amellyel megoldást kínál azoknak az ügyfeleknek, akiknek ilyen típusú berendezésre van szükségük gyártósorukhoz.
A POSIMAT bemutatta az OMRON Delta Quattro robotjaival, a mesterséges képfeldolgozással és az automatizációs platformmal kifejlesztett robotizált palackbontóját. Az OMRON az ipari automatizálás világelső vállalata, amely integrált, intelligens és interaktív megoldásokra összpontosít, megfelelve az aktuális piaci igényeknek a rendkívül hatékony, rugalmas gyártási folyamatok megvalósításában. Ideális partner ehhez a projekthez, különösen azért, mert a két vállalat az elmúlt 15 év során más projektekben is együttműködött.
Több meggyőző érv is szólt amellett, hogy a POSIMAT úgy döntött, hogy robotok használatához folyamodik az új palackbontónál. Az érvek közé tartozik például a sebesség (egyetlen robot számos palackot képes kezelni percenként, és egyidejűleg több robot is használható), a rugalmasság (a robotizált rendszer bármilyen formájú és méretű palackot képes kezelni, mechanikus beállítás nélkül) és az alacsony karbantartásigény (nincs szükség kézi beavatkozásra).
Az innováció, a tapasztalat, az optimális költségek és a maximális hatékonyság együttesen egy olyan robotizált palackbontó gépet eredményez, amely egyedi a piacon, és lehetővé teszi, hogy új, technikailag és gazdaságilag versenyképesebb rendszerként kerüljön forgalomba.
Kapcsolódó termékek
Tudjon meg többet az OMRON négytengelyes párhuzamos kinematikájú robotról